O nas

Historia

Kancelaria B&W od lat świadczy usługi prawne dla osób fizycznych, osób prawnych oraz innych jednostek.

W zakresie obsługi klientów indywidualnych nasi prawnicy stali się rozpoznawalni jako specjaliści za zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń, prawa cywilnego oraz administracyjnego w szczególności w zakresie dotyczącym odzyskiwania wywłaszczonych nieruchomości, jak też zwrotów nieruchomości.

W zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych przez lata działalności dowiedliśmy, iż dzięki wszechstronnej wiedzy naszych prawników jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających spośród Państwa.

Nasza oferta

Czym się zajmujemy?

Naszą misją i celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innym podmiotom. Dzięki skutecznemu prowadzeniu spraw posiadamy szereg zadowolonych, usatysfakcjonowanych Klientów, którzy z chęcią polecają nasze usługi. Nasi wykwalifikowani prawnicy zadbają o Twoje interesy, a ich doświadczenie gwarantuje profesjonalną asystę prawną. Zapraszamy do kontaktu z nami. Bez zbędnej zwłoki możesz już przedstawić swoją sprawę, przesyłając jej opis np. drogą mailową. Jeśli preferujesz kontakt bezpośredni, zadzwoń do nas, a umówisz się z nami na spotkanie.