Service

Kredyty frankowe / kredyty walutowe

W chwili obecnej istnieje możliwość zmiany niekorzystnych zapisów w umowach o kredyty frankowe.

Zgodnie z orzeczeniami Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz wyrokami polskich sądów, kredytobiorca może domagać się uznania, że zapisy w umowach o kredyty frankowe uzależniające spłatę raty kredytu od kursu franka są nieważne.
Powoduje to, że można domagać się zwrotu nadpłaconych należności na rzecz banku oraz ustalenia, że spłata w przyszłości będzie dokonywana po przeliczeniu kursu franka z dnia udzielenia kredytu.
Oznacza to, że można odzyskać dużą część wpłaconych do banku należności oraz uzyskać znaczące zmniejszenie rat w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu

Bez zbędnej zwłoki możesz już przedstawić swoją sprawę, przesyłając jej opis np. drogą mailową.

Jeśli preferujesz kontakt bezpośredni, zadzwoń do nas, a umówisz się z nami na spotkanie.

biuro@bw-kancelaria.pl

tel. 668 451 980

tel. 692 744 388

Nasza oferta

Czym się zajmujemy?

Naszą misją i celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innym podmiotom. Dzięki skutecznemu prowadzeniu spraw posiadamy szereg zadowolonych, usatysfakcjonowanych Klientów, którzy z chęcią polecają nasze usługi. Nasi wykwalifikowani prawnicy zadbają o Twoje interesy, a ich doświadczenie gwarantuje profesjonalną asystę prawną. Zapraszamy do kontaktu z nami. Bez zbędnej zwłoki możesz już przedstawić swoją sprawę, przesyłając jej opis np. drogą mailową. Jeśli preferujesz kontakt bezpośredni, zadzwoń do nas, a umówisz się z nami na spotkanie.