Service

Rozwody / Podział majątku

W większości spraw rozwodowych niezbędną może okazać się fachowa pomoc prawnika, niezależnie do tego czy od dawna planujesz tego typu sprawę czy też otrzymałeś właśnie pozew i masz niewiele czasu na sporządzenie stosownej odpowiedzi.

Nasi prawnicy są doskonale przygotowani merytorycznie. Ich doświadczenie ułatwi nawiązanie partnerskiej i opartej na zaufaniu współpracy mającej kluczowe znaczenie dla prowadzenia tego typu spraw.

Warto pamiętać, iż naturalną konsekwencją rozwiązania związku małżeńskiego jest również konieczność uregulowania kwestii majątkowych pomiędzy byłymi małżonkami.

W praktyce, jeśli Twoja sytuacja majątkowa jest skomplikowana lub między małżonkami nie ma zgody co do zasad podziału, z całą pewnością podział taki będzie miał miejsce dopiero w kolejnym postępowaniu, w którym nasi prawnicy również mogą służyć ci swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do kontaktu

Bez zbędnej zwłoki możesz już przedstawić swoją sprawę, przesyłając jej opis np. drogą mailową.

Jeśli preferujesz kontakt bezpośredni, zadzwoń do nas, a umówisz się z nami na spotkanie.

biuro@bw-kancelaria.pl

tel. 668 451 980

tel. 692 744 388

Nasza oferta

Czym się zajmujemy?

Naszą misją i celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innym podmiotom. Dzięki skutecznemu prowadzeniu spraw posiadamy szereg zadowolonych, usatysfakcjonowanych Klientów, którzy z chęcią polecają nasze usługi. Nasi wykwalifikowani prawnicy zadbają o Twoje interesy, a ich doświadczenie gwarantuje profesjonalną asystę prawną. Zapraszamy do kontaktu z nami. Bez zbędnej zwłoki możesz już przedstawić swoją sprawę, przesyłając jej opis np. drogą mailową. Jeśli preferujesz kontakt bezpośredni, zadzwoń do nas, a umówisz się z nami na spotkanie.